Metal War

Ücretsiz Online Savaş Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut15 MB
  • Sürüm2.4.1
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciOASIS GAMES
4 farklı karakterden dilediğini seçip hemen düşmanlarına karşı savaşmaya başlayabilirsin.

4 farklı karakterden dilediğini seçip hemen düşmanlarına karşı savaşmaya başlayabilirsin.

Metal War oyununda 4 çeşit meslek vardır. Bunlar: Metal Savaşçı, Cesur Yürek, Çılgın Asker, Gizli Ajan. Her bir karakterin kullandığı silahlar ve yetenekleri farklıdır. Oyundaki amaç seçtiğin karakter tipi ile hem oyunun içindeki düşmanlarla hemde diğer online oyuncularla savaşıp en iyi savaşçı olmak.

Cephanelik Sistemi

Kullanılan silahların açılması ve geliştirilmesinde kullanılan bu sistemde 3 farklı silah tipi ve 5 farklı silah seviyesi bulunuyor.

Ekipman Sistemi

Ekipman sistemi ile ekipmanlarınızı güçlendirebilir, mozaikleme sistemi ile ekipmanlarınıza kutsal taşlar ekleyerek ek özellikler kazanabilirsiniz.

Kanat Sistemi

Kanat sistemi sayesinde oyun karakteri hem güçlü özellikler kazanır hemde seçkin bir görünüme sahip olur. Kanat geliştirme kristali ile kanat geliştirilebilir. Kanat gelişimi belirli bir seviyeye ulaştığında yükseltme sağlanır.

Birlik Sistemi

Birlik sistemi oyunun en sosyal sistemidir. Birçok oyunda karşımıza farklı isimlerle (İttifak, klan vb. ) çıkan sistem bu oyunda karşımıza birlik adıyla çıkıyor. Birlik sistemiyle oyundaki karakterler beraber hareket ediyor, beraber görev yapıyor ve bir takım olarak hareket ediyorlar.

 

Metal War indir